loader

Bizi Tanıyın

img

Bizi Tanıyın

Randevist.com kuaför, berber, dis hekimi, hastane, poliklinik gibi işyerlerinden randevu alma programıdır. Bu işletlemelerle kısıtlı olmayıp diğer işletmeler menüsünden de farklı işletmelerinde kullanabileceği randevu düzenleme programıdır.Randevist.com sisteminin iki farklı kullanıcısı vardır. Kullanıcılar firmalar ve firmalardan randevu almak isteyen bireysel kullanıcılardır.

Randevistin nasıl çalıştığından söz etmek gerekirse kullanıcılar ve firmalar www.randevist.com adresinden kayıt olurlar. Kullanıcılar hizmet talep edeceği firmaları il, ilçe ve firma kategorisi seçerek aradıkları firmayı bulurlar.Firmanın varsa departmanı seçerek hizmet alacağı personelin randevu programını görüntüler.

Kullanıcı hizmet alacağı firmanın randevu programına eriştikten sonra kendisine uygun zamanı belirler. Daha sonra açıklama ve konu kısmına detayları yazarak randevu talep eder. Firma tarafında kullanıcıdan randevu talebi geldiğine dair bildirim gelir.Firma sahibi bildirimi görür. Randevu aralıklarını firma sahibi ortalama olarak belirlemiştir.Açıklama kısmındaki notları okuyarak randevu zaman dilimini artırabilir ya da azaltarak randevuyu onaylar.

Bir firma kaydı yapılarak içerisinde yüzlerce bölüm ve her bir bölüm için yüzlerce çalışan randevu listesi oluşturulabilir. Bu tasarım sayesinde hastane, kuaför, diş hekimleri, özel poliklinikler, masaj salonları, oteller, kafeler, restaurantlar, oto tamircileri rahatlıkla kullanabilirler.

Randevu programı olmadan elbette işler ilerleyebilir. Ancak randevist kullanılırsa;

Firmalara prestij katar,

Firmalara ve kullanıcılara zaman tasarrufu sağlar,

Gereksiz yere beklemelerin önüne geçer,

Kullanıcılara seçenek sunar,

Firma sahiplerinin kendilerine zaman ayırabilmesini sağlar,

Optimum personel çalıştırması sağlamak,

Ay sonunda raporları görebilir.

Zamanı en iyi değerlendirmenin yolu planlayarak yaşamaktan geçer. Ailemizle, çocularımızla,eş, dost, akrabalarımızla geçireceğimiz zaman en kıymetli zamanlarımızdır. Esnaf olmanın en büyük zorluğu dükkanını kapanış saatine kadar beklemektir. Evlilik yıldönümleri, doğum günleri, çocukların okul gösterileri,düğünler, cenazeler, tatiller, misafirliklere katılım dışı kalınmaktadır.

Ancak esnaflarında değerli insanlara vakit ayıracağı zamanı oluşturmak randevist ile mümkün. Randevist programında kendine randevu alabilme imkanı mevcut. Özel günlerde bu özelliğini kullanarak kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca önceden tahmin edilemeyen hastane, cenaze gibi durumlarda randevu listesinden ulaşarak arayıp iptal edebilmek mümkün.

Kişisel kullanımınlarda program firmalardan randevu almanın yanında zamanı yönetmek için tam anlamıyla ideal bir program.Öğrenciler için düşündüğümüzde, ders çalışma, uyku, dinlenme, eğlence, sınavlar, okul ders programları, sağlık kontrolleri, ziyaretler planlanarak iyi bir zaman yönetimi sağlanabilir. Haftalık, aylık veya yıllık program yapmak mümkün. Geriye dönük yapılan eylemleri görülebilmektedir. Programın bir diğer özelliği de istatistik raporu alabilme imkanıdır. İstatistiki raporda kıyaslama kullacıının rakiplerine göre yapılacaktır. Örneğin tyt ve ayt ye hazırlanan bir öğrenci rakiplerinin ortalama olarak sınava ne kadar bir zaman ayırıp çalıştığını görebilir.

Öğretmenler okul ders programını ve özel ders programını işleyerek zamanını yönetebilir.

Doktorlar, diş hekimleri ve psikiyatri muayneleri hasta randevularını görüntüler, kontrol edebilir ve en iyi hizmeti sunmuş olurlar.

Masaj salonları müşterilere randevu ile hizmet sağlayarak en uygun zaman diliminde hizmet vermenin rahatlığına kavuşturmuş olurlar.

Oto tamircileri bakımı gelen arabaların genel bakımları için randevist ile organize ederler, yedek parça ve ekipmanını önceden temin etmiş olurlar.

Restaurantlar masa revervasyonu yapar, rezervasyonun bitiş zamanını ayarlar ve bir sonraki müşteri için fırsat doğmuş olur.

Düğün, nişan, toplantı gibi organizasyon firmaları için mükemmel bir programdır. Zaman dilimlerindeki programlar işlenerek takibi kolay olmaktadır.

Oteller odalarını randevu ile revervasyon yaptırabilir. Müşterilerine istediği odayı seçme imkanı sunabilir.

Şirketlerin insan kaynakları iş görüşmeleri için randevist.com kullanarak zamanında bir görüşme yapmış olur.

İşletmeler çalışanlarına işlerini önceden planlayarak randevist.com üzerinden sunarlar ve çalışanlarını bu doğrultuda denetlerler.Ayrıca mola ve yemek saatleri ayarlanıp yemek salonundaki ve dinlenme salonundaki yoğunluğun önüne geçmiş olur.

Muhasebeciler, pazarlamacılar, mümessiller program dahilinde kolayca ve sıralı bir şekilde firma ve müşteri ziyaretlerinde bulunabilirler.

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatler randevist ile planlanır ise öncesinde uçak bileti, yat, otomobil kiralama işlemleri aksamadan ve hesaplı bir şekilde temin edilebilir.

Asansör muayene şirketleri aylık yaptıkları denetimleri, bir zaman planlayıcısı olan randevist ile gerçekleştirebilirler. Program zaman ve yakıt giderlerini azaltacaktır.

Emlak danışmanları randevist programı ile günlük göstereceği evlerin programını yapabilir.

Planlanan işin gereksiz muhabbet sonucu uzaması durumunda bir sonraki zaman diliminde başka bir randevunun olduğu belirtilerek sonlandırma için güzel bir araç olabilmektedir.

Bayramlar, resmi tatiller, namaz vakitleri, özel günler sisteme eklenebilmektedir.

Randevist’in bir diğer özelliği davetiye göndermesidir. Düğün, nişan, kına, toplantı, misafirlik, tanıtım, buluşmalar için davetiye göndererek hatırlatma ve kaydetme gerçekleştirilebilir.

Randevist.com un belli bir kesim yerine tüm sektörlere ve kullanıcılara hitap etmesi programın çok kişi tarafından kabullenilip kullanılmasını sağlamıştır. Yazılım sektöründe bir program yapılması çok kolay olmaktadır. Ancak programın en az yarım milyon kişi tarafından kullanılması onu popüler hale getirir. Randevist’in hem web, hem mobil uygulamalarda çalışır olması da ayrı bir tercih sebebidir.

Tam zamanında, zamanlaman harika gibi söylemler insanları mutlu etmeye yetebilmektedir. Beş dakika önce gelseydin, biraz sıra var, sizi biraz bekleteceğim, geç kaldım kusura bakmayın gibi söylemler insanları maalesef mutsuz etmeye yetmektedir.

Yazılımı yapan Mobiloby ve Akçalı Yazılım birlikteliği programın herhangi bir aksaklığında çözüm bulacağı güçlü firmalardır. Gerek müşteri temsilcilerimiz gerekse yazılım mühendislerimiz ile her yaptığımız yazılımın arkasında duran firmayız.

Randevist Programı 2020 yılı için tüm kullanıcılara ücretsiz olup, firmalar için 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle aylık 25 TL yıllık 200 TL öngörülen tahmini fiyattır.

Randevist ile zamanını sen yönetebilirsin, ama randevist kullanmayanlar plansız, düzensiz,sıkıcı bir hayat sürerler. Gereksiz yere bekler ya da bekletilir, sevdiklerine zaman ayıramaz.